Online marketingová agentura jakmy s.r.o.

+420 775 646 376

Blanická 922/25, Praha 2

Top

SEO analýza

SEO analýza, audit webu z pohledu optimalizace pro vyhledávače, je ve většině případů ideální základ, jak docílit zvýšení návštěvnosti stránek.

seo-graf-vetsi

Proč je důležitá?

Vyhledávače hodnotí weby dle různých parametrů. Pro úspěch ve výsledcích vyhledávání je nutné mít maximum těchto parametrů správně. Web vyladěný z pohledu optimalizace pro vyhledávače vám zajistí lepší umístění ve výsledcích přirozeného vyhledávání.

„V 9 z 10 případů klienti zaznamenají výrazný růst návštěvnosti.

Mnoho vlastníků webu přehlíží nedostatky, které nejsou k zapracování nijak složité, a po jejich úpravě může být web hodnocen mnohem lépe, než doposud.

Náš SEO specialista se zaměří na technické a obsahové faktory vaší webové stránky. Důkladně web projde z pohledu optimalizace pro vyhledávače a ve výsledné SEO analýze navrhne změny ke zlepšení.

75% uživatelů si nezobrazí jinou než první stránku výsledků vyhledávání

35% kliků míří na první tři výsledky vyhledávání

93% online sezení začíná u internetového vyhledávače

Jak SEO analýza vypadá?

Dokument SEO analýza čítá běžně od 15 do 30 stránek a dodáváme ho ve formátu PDF. Nedrží se obecné roviny, ale navrhne vám konkrétní a přesné změny k zapracování tak, aby si vaše webová prezentace vedla lépe ve vyhledávačích.

Někdy návrhy v rámci SEO rozboru úzce souvisí i s úpravou webu, například při navržení více logické struktury. V rámci analýzy také navrhneme správné tvary titulků, nadpisů a meta popisků stránek.

Procházíme mnoho faktorů a kde najdeme díru, tam navrhneme záplatu 🙂 Výsledný seznam nedostatků řadíme dle priority, abyste věděli, co upravit nejdříve.

> Zaslat poptávku Více informací

SEO analýza vašich stránek

Rádi zhodnotíme z pohledu optimalizace pro vyhledávače i právě váš web. Objednejte si SEO analýzu nyní a po zapracování změn můžete počítat s vyšší návštěvností vašich stránek.

Výsledkem je přehledný PDF dokument (od 15 do 30 stránek)

Prozkoumáme technické i obsahové faktory vašich stránek

SEO analýza obsahuje konkrétní kroky k zapracování

Běžná cena SEO analýzy je pouze 12 900 Kč bez DPH

Obvyklá doba vypracování je 14 dnů

> Zaslat nezávaznou poptávku
Nejdříve nezávazně zhodnotíme, jestli má váš web z pohledu SEO potenciál k zapracování.
VYPLŇTE PROSÍM NEZÁVAZNÝ FORMULÁŘ

Mezi spokojené klienty patří Potten & Pannen, Worksafety.cz, Kytary.cz, Boatpark.cz, MMA-shop.cz, Pubec.cz, CRDR, ispas.cz, KAMA, Respect.cz, Arboristickaakademie.cz, Samolepici-etikety.cz a mnoho dalších.    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    + 3 případovky + 1 mil. Kč