Online marketingová agentura jakmy s.r.o.

+420 775 646 376

Blanická 922/25, Praha 2

Top

Sociální sítě

Sociální sítě jsou o lidech. Je třeba, aby jim byl váš podnik na blízku a mluvil jejich řečí. Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Snapchat. Kde jste?

Proč zvolit

Budování vlastní komunity je klíčem k fungování vašeho byznysu. Už dávno to není jen o Facebooku a YouTube, svět sociálních sítí nám nabízí také Instagram, Snapchat a další. Vhodně zvolený obsah na správné sociální síti či jejich kombinaci může pro vaši firmu znamenat zlatý důl.

Marketing na sociálních sítích je stále pro mnoho firem neznámou. Chcete uspět? Musíte to dělat dobře. A my víme, jak na to.“

Budujte brand, zvyšujte povědomí o vaší značce, prodávejte. A navíc… kde jinde také můžete získat i tisíce příznivců během několika dnů, než právě na sociálních sítích?

78% malých firem získává alespoň 1/4 zákazníků prostřednictvím sociálních sítí

61% mladých lidí uvádí, že způsob trávení volného času a výběr podniku přímo souvisí se sociálními sítěmi

43% O tolik více utrácejí lidé, jenž jsou fanoušky značky na Facebooku.

Proč se aktivita na sociálních sítích vyplatí?

Je zde obrovský potenciál získat nové příznivce a udržet si ty stávající. Pomocí sociálních sítí můžete své zákazníky pobavit i poučit, navíc můžete být daleko méně formální než třeba na webových stránkách. Další výhodou sociálních médií je možnost oboustranné komunikace se zákazníkem – a co si můžete přát víc, než pochvalné názory skutečných zákazníků, které si přečtou stovky dalších lidí? Vždyť jen Facebook v České republice aktivně využívá cca 3.8 milionů uživatelů! Nechcete z nich snad udělat své zákazníky?

Zaslat poptávku

Proč si na správu sociálních sítí vybrat nás?

Pomůžeme vám vybrat právě takové sociální sítě, které budou nejpřínosnější vašemu oboru podnikání. Společně vymyslíme dokonalou obsahovou strategii a ušijeme pro vás příspěvky na míru vašemu cílovému publiku. Úspěšnost a výsledky jednotlivých příspěvků budeme pečlivě analyzovat. Na Facebooku, Twitteru, YouTube a Instagramu tráví svůj volný čas denně tisíce vašich potenciálních zákazníků – my jim ukážeme cestu přímo k vám!

Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest, Instagram, Snapchat, a další

Mluvíme řečí vašeho kmene 🙂

Tón hlasu vaší firmy

Vytvoření marketingové strategie na sociálních sítích

Pečlivá analýza a optimalizace strategie

Správa FB Ads (Facebook reklamy)

Supervize vaší komunikace

Zaslat poptávku
Máte dotaz nebo se chcete pobavit, jak pomůžeme právě vám?
NAPIŠTE NÁM    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Stáhněte si náš e-book

    eBook o online marketingu zdarma: 5 častých chyb a jak se jim vyhnout

    + 3 případovky + 1 mil. Kč