Online marketingová agentura jakmy s.r.o.

+420 775 646 376

Blanická 922/25, Praha 2

Top

SEO Praha – Zvýšíme návštěvnost vašeho webu, máme přes 10 let zkušeností

Hledáte optimalizaci webu z pohledu SEO v Praze a okolí? ✅ Naše SEO agentura je vám k dispozici. Volejte 775 646 376 nebo nám pošlete zprávu pomocí tohoto formuláře.

Nechodí na váš web tolik návštěvníků, kolik byste potřebovali? A kontrolovali jste, nemá-li váš web nějaké technické či obsahové nedostatky? A jak je na tom vaše konkurence? Na všechny tyto otázky vám odpoví naši specialisté SEO Praha, kteří optimalizují webové stránky pro vyhledávače a uživatele již více než 10 let. Také vám navrhnou strategii a řeknou, jak vše zmíněné zlepšit.

Rychlý kontakt SEO Praha

tel: +420 775 646 376

e-mail: [email protected]

nebo bleskový kontakt zde

Hodnocení našich SEO služeb

„Naprostá spokojenost s klukama z jakmy.cz. Profesionální přístup a rychlé jednání“

Jan Kubeš, zakladatel Gibon Delivery ⭐⭐⭐⭐⭐

„S firmou Jakmy spolupracujeme již od roku 2017 a z naší strany naprostá spokojenost. Výkon našeho e-shopu se několikanásobně zvýšil a přitom náklady na reklamu se poměrově snížily. Co se týče marketingu jsou to opravdoví odborníci, neustále zapracovávají různá vylepšení a je vidět, že jdou s dobou. My od nich máme full service od A do Z – o marketing se nestaráme a věnujeme se pouze naší práci, víme, že na Jakmy se můžeme spolehnout. Tuto firmu můžeme doporučit!“

Dan Pasev, Ispas.cz ⭐⭐⭐⭐⭐

„S dynamickým týmem ze společnosti jakmy jsme začali spolupracovat na začátku této zimní sezóny a již nyní po prvním čtvrtletí jsou vidět výsledky. Nejvíce oceňuji jejich flexibilitu a skvělou komunikaci.“

Adam Pertl, Kama.cz ⭐⭐⭐⭐⭐

„jakmy je pro naší agenturu spolehlivý partner v otázkách online marketingu a hlavně SEO optimalizace. Oceňuji jak flexibilní a proklientský přístup, tak vysokou odbornost.“

Tomáš Zísler, Shopero ⭐⭐⭐⭐⭐

„Se společností jakmy, s.r.o. jsme spokojeni. Spolupracujeme od roku 2010 a od té doby se zvýšila návštěvnost našeho webu téměř pětinásobně.“

Kateřina Jelínková, Respect, a.s.  ⭐⭐⭐⭐⭐

[toc]

Jak vám se SEO pomůžeme?

 • Zlepšíme pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.
 • Zvýšíme návštěvnost vašeho webu.
 • Přivedeme nové zákazníky.
 • Provedeme celkovou optimalizaci webu, která se bude líbit jak uživatelům, tak vyhledávačům.
 • Navrhneme vám, jaký budovat na web obsah, dokážeme vám takový obsah i sami tvořit.

 

Obrázek: Vývoj pozic ve výsledcích vyhledávání od začátku SEO spolupráce u jednoho z klientů

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Jak probíhá spolupráce? Spolupráce v rámci optimalizace pro vyhledávače běžně probíhá jednou z následujících forem.

 • Kompletní SEO – pro klientův web či weby zajišťujeme kontrolu a nápravu technických a obsahových faktorů , hlídáme, aby se web posouval výše ve výsledcích vyhledávání na vybraná klíčová slova, pro klienty tvoříme obsahové strategie (podklad pro copywritery) a ve většině případů i samotný obsah, staráme se o odkazové portfolio tak, aby na klienta nevedly nebezpečné odkazy a naopak, aby na jeho web odkazovalo co nejvíce kvalitních, tematicky relevantních a autoritativních webů. Více o SEO.
 • Jednorázová SEO analýza – jde o SEO audit webu, kdy náš SEO konzultant zhodnotí klientův web v domluveném (a potřebném) rozsahu. Video o SEO analýze najdete také dole na této stránce.
 • Konzultace optimalizace pro vyhledávače na bázi hodin – náš SEO specialista s klientem či se zodpovědnou osobou konzultuje otázky webu související s optimalizací pro vyhledávače.

Časté dotazy

[ultimate-faqs include_category=’seo-faq‘]

SEO Praha a okolí – proč my?

Působíme a kancelář máme v Praze, první SEO klienty jsme měli právě z této oblasti. Postupem času jsme však začali získávat i klienty z okolí a jiných částí České republiky, máme také zahraniční klienty. On-line marketing děláme již od roku 2012 a naše reference čítají 40 + klientů.

Proč spolupracovat s námi? Jsme agentura střední velikosti. Často se nám stane, že nás klient osloví, protože nebyl spokojen se servisem u předchozí agentury. Některé větší agentury často fakturují klientům práci, ale výkazy činností či pravidelná komunikace s klientem u nich chybí. U nás je pravidelné reportování činností SEO (i jiných) běžné, s klienty jsme v pravidelném e-mailovém, telefonickém a osobním kontaktu. Až to některé možná někdy štve 🙂 V rámci dlouhodobé spolupráce je však naší povinností klienta urgovat v případě, že něco chybí nebo se nezapracovalo potřebné, tak, aby výsledky byly co nejlepší.

Klienti s námi spolupracují dlouhodobě a to nejen v rámci optimalizace webu pro vyhledávače. Z naší interní dlouhodobé statistiky vyplývá, že zhruba 8 z 10 klientů s námi spolupracuje dlouhodobě,  ve zbytku případů jde o jednorázové analýzy.

SEO příklad z praxe – vývoj návštěvnosti webu (přirozené návštěvy)

Níže, s dovolením klienta, přikládáme graf vývoje přirozených návštěv v průběhu času. V grafu je označen měsíc, kdy jsme s klientem začali spolupracovat v rámci SEO. V tomto konkrétním případě se jednalo o jednorázovou optimalizaci webu pro vyhledávače, na kterou navazovalo vytvoření obsahové strategie. Následně se už tvoří a publikuje obsah na web, s klientem spolupracujeme do dnešního dne.

 

Obrázek:  Vývoj přirozené návštěvnosti od začátku SEO spolupráce u jednoho z klientů

Marketingová agentura – služby

Sídlíme v Praze, více v kontaktech, kromě SEO klientům vodíme na web také návštěvy pomocí perfektních PPC reklam (Google Ads, Sklik), vyladěných zbožových vyhledávačů (Heureka.cz, Zbozi.cz) a také píšeme texty (copywriting). V neposlední řadě pro klienty nabízíme také konzultaci jejich byznysu a zhodnocení potenciálu.

SEO – optimalizace v Praze

Mezi našimi klienty je v rámci SEO zhruba 60 % z Prahy.

SEO přesně pro vás

Nezískáváte z vyhledávačů takovou návštěvnost, jakou byste chtěli? Chcete na spolupráci někoho, kdo je flexibilní, komunikuje na pravidelné bázi a má prokazatelné výsledky?

Pošlete nám krátkou zprávu přes formulář níže a my se vám do 24 hodin ozveme.

Nebo nám sami zavolejte na +420 775 646 376 a dohodneme se na dalším postupu okamžitě.

Naše reference jsou Potten & Pannen, Worksafety.cz, Kytary.cz, Boatpark.cz, MMA-shop.cz, Pubec.cz, CRDR, ispas.cz, KAMA, Respect.cz, Arboristickaakademie.cz, Samolepici-etikety.cz a mnoho dalších.


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  ⭐ Přes 10 let praxe v oboru

  ⭐ Bohaté zkušenosti s mnoha velkými i menšími weby

  ⭐ Většina klientů s námi spolupracuje dlouhodobě

  ⭐ Volat můžete na +420 775 646 376

  ⭐ Psát na [email protected] (odpovíme max do 24 hodin)

  jakmy s.r.o, Blanická 922/25, 120 00 Praha 2, Vinohrady
  IČ: 24272744, DIČ: CZ24272744
  Spisová značka C 199510 vedená u Městského soudu v Praze

  Co to je SEO

  SEO je zkratkou sousloví search engine optimization, v českém překladu jde o optimalizaci pro vyhledávače. Jde o metody, které mají za cíl upravovat a vytvářet webové stránky tak, aby vyhovovaly uživatelům a internetovým vyhledávačům.

  Často se můžete setkat se slovním spojením SEO optimalizace či SEO optimalizace webu. Každý bude vědět, o co se jedná, správná varianta je však buď SEO nebo optimalizace pro vyhledávače, nikoli SEO optimalizace, jelikož slovo optimalizace je již obsaženo ve zkratce SEO (search engine optimization). Definice SEO na wikipedii.

  SEO agentura Praha – ceny

  Stručný ceník našich SEO služeb najdete na dalších řádcích, pokud vás bude zajímat cenová nabídka přímo pro váš web, prosím, kontaktujte nás, rádi vám ji vypracujeme.

  • SEO analýza – od 12 900 Kč
  • Kontinuální SEO – dle rozsahu od 7 900 Kč
  • Jednorázové konzultace k webu – dle hodinové sazby 1 080 Kč
  • Pro další info a individuální ceny volejte +420 775 646 376 nebo pište na [email protected], případně využijte kontaktní formulář zde.

  SEO nástroje, které používáme

  V rámci SEO (ale také čistě pro copywriting nebo správů sociálních sítí) používáme kromě běžně dostupných nástrojů také český Collabim a zahraniční Ahrefs. Zejména druhý zmíněný je našim velkým pomocníkem při technické analýze webu při vypracovávání SEO auditu ale také velmi dobře poslouží při analýze konkurence. Oba nástroje nabízí možnost měření pozic klíčových slov a další vychytávky, které používáme na pravidelné bázi.

  SEO analýza – video

  Jak postupujeme při vypracování SEO analýzy? Podívejte se na krátké video.

  Video:  SEO analýza, audit webu z pohledu optimalizace pro vyhledávače

  Volejte na +420 775 646 376 nebo využijte formulář

  + 3 případovky + 1 mil. Kč