Online marketingová agentura jakmy s.r.o.

+420 775 646 376

Blanická 922/25, Praha 2

Top

PPC agentura Praha: Tržby +135,69 % i pro vás

Toužíte po zvýšení tržeb vašeho webu? Nevyužíváte PPC, nebo nejste spokojeni s výsledky vašich PPC reklam?

Pomůžeme Vám s nastavením, pravidelnou optimalizací a také s dlouhodobou strategií, protože u nás v jakmy.cz víme, že PPC reklamy nejsou pouze o práci s klapkami na očích, ale správa PPC reklamy zahrnuje komunikaci s klienty na vyšší úrovni ohledně webu, produktů a také brandu.

Náš tým má více než 10leté zkušenosti. PPC se od našich začátků výrazně proměnilo, a proto u nás v PPC agentuře jakmy klademe důraz na neustálé vzdělávání a inovaci.

Rychlý kontakt PPC agentura Praha

tel: +420 775 646 376

e-mail: [email protected]

nebo bleskový kontakt zde

[toc]

Hodnocení našich PPC služeb

„Naprostá spokojenost s klukama z jakmy.cz. Profesionální přístup a rychlé jednání“

Jan Kubeš, zakladatel Gibon Delivery ⭐⭐⭐⭐⭐

„S firmou Jakmy spolupracujeme již od roku 2017 a z naší strany naprostá spokojenost. Výkon našeho e-shopu se několikanásobně zvýšil a přitom náklady na reklamu se poměrově snížily. Co se týče marketingu jsou to opravdoví odborníci, neustále zapracovávají různá vylepšení a je vidět, že jdou s dobou. My od nich máme full service od A do Z – o marketing se nestaráme a věnujeme se pouze naší práci, víme, že na Jakmy se můžeme spolehnout. Tuto firmu můžeme doporučit!“

Dan Pasev, Ispas.cz ⭐⭐⭐⭐⭐

„S dynamickým týmem ze společnosti jakmy jsme začali spolupracovat na začátku této zimní sezóny a již nyní po prvním čtvrtletí jsou vidět výsledky. Nejvíce oceňuji jejich flexibilitu a skvělou komunikaci.“

Adam Pertl, Kama.cz ⭐⭐⭐⭐⭐

„jakmy je pro naší agenturu spolehlivý partner v otázkách online marketingu a hlavně SEO optimalizace. Oceňuji jak flexibilní a proklientský přístup, tak vysokou odbornost.“

Tomáš Zísler, Shopero ⭐⭐⭐⭐⭐

„Se společností jakmy, s.r.o. jsme spokojeni. Spolupracujeme od roku 2010 a od té doby se zvýšila návštěvnost našeho webu téměř pětinásobně.“

Kateřina Jelínková, Respect, a.s.  ⭐⭐⭐⭐⭐

Jak konkrétně vám se správou PPC kampaní pomůžeme?

 • Zvýšíme míru prokliku vašich reklam – díky precizní textaci, kterou máme otestovanou
 • Snížíme cenu za konverzi vašeho webu – díky pokročilým nastavením nabídek
 • Zvýšíme konverzní poměr – poradíme Vám ohledně UX, produktů a jak lépe zacílit vaše reklamy
 • Zvýšíme povědomí o vaší značce – díky vytvoření brand strategie a propagaci
 • Budeme s vámi neustále v kontaktu – email, telefon, také využíváme uzavřené fórum, kde zodpovíme každý váš dotaz

Budeme vám s láskou pečovat o Google Ads, Sklik, Heureku, Zboží.cz, Bing a další kanály. ❤️

PPC reklama: jak probíhá spolupráce

Spolupráci v rámci správy PPC reklamy může probíhat jednou z následujících forem.

 • Kompletní správa PPC – Provedeme audit aktuální PPC kampaně, navrhneme a implementujeme marketingovou strategii a pravidelně se budeme o kampaně starat tak, abychom společně dosáhli požadovaných výsledků. Nestaráme se pouze o PPC, ale navrhujeme našim klientům postupy z oblasti UX, produktového sortimentu, a také v neposlední řadě navrhujeme postupy pro překonání konkurence.
 • Sezónní správa PPC – Často se na nás klienti obracejí, že mají produkt, který se prodává jen v určitém období. I na toto jsme připraveni a rádi Vám pomůžeme.
 • Jednorázový audit PPC – Nemáte zájem o dlouhodobou spolupráci, ale vaše kampaně nemají výsledky? Vyzkoušejte jednorázový audit PPC.
 • Konzultace PPC reklamy – Chcete se sejít a probrat vaše PPC osobně? Potom vše proběhne v rámci naší hodinové sazby 1080,- Kč.

Za naše léta praxe se nám osvědčilo, když klient zkombinoval správu PPC reklamy se správou SEO – dostali jsme unikátní možnost dosáhnout ještě lepších výsledků.

PPC agentura Praha - náš postupObrázek: PPC reklama – Jak probíhá spolupráce

PPC Praha a okolí: proč spolupracovat s námi?

Máme zkušenosti i z druhé strany barikády. Víme, s jakými problémy se jako majitelé webu potýkáte a chápeme vaše potřeby. Sami totiž spravujeme vlastní e-shop i mezinárodní službu.

Působíme a kancelář máme v Praze, první PPC klienty jsme získali již před mnoha lety. Nejdříve jsme začali s malými kampaněmi, postupně jsme si sáhli i na velké rozpočty. On-line marketing děláme již od roku 2012 a naše reference čítají 40 + klientů.

Jsme velcí tak akorát

Proč spolupracovat s námi? Jsme agentura střední velikosti. Často se nám stane, že nás klient osloví, protože nebyl spokojen se servisem u předchozí agentury. Některé větší agentury často fakturují klientům práci, ale výkazy činností či pravidelná komunikace s klientem u nich chybí. U nás je pravidelné reportování činností PPC(i jiných) běžné, s klienty jsme v pravidelném e-mailovém, telefonickém a osobním kontaktu. Až to některé možná někdy štve 🙂 V rámci dlouhodobé spolupráce je však naší povinností klienta urgovat v případě, že něco chybí nebo se nezapracovalo potřebné, tak, aby výsledky byly co nejlepší.

Dlouhodobé spolupráce značí spokojenost na obou stranách

Klienti s námi spolupracují dlouhodobě, a to nejen v rámci správy PPC reklamy. Z naší interní dlouhodobé statistiky vyplývá, že zhruba 8 z 10 klientů s námi spolupracuje dlouhodobě,  ve zbytku případů jde o jednorázové analýzy.

Příklad PPC praxe: po převzetí správy PPC vzrostly tržby o 135,69 %

Obrázek za tisíc slov. Níže se podívejte na výsledky z Google Analytics, které ukazují meziroční srování

 • tržeb (+ 135, 69 %) ⬆️
 • a konverzního poměru (+ 252, 79 %) ⬆️

po převzetí správy kampaní naším týmem.

 

PPC Praha jakmy.cz

PPC Praha jakmy.cz

Obrázek: Nárůst tržeb u našeho klienta po převzetí správy PPC o 135,69 % a konverzního poměru o 252,79 % oproti předchozímu roku

Další případová studie zde: +101,4 % zvýšení tržeb 

Marketingová agentura: služby

Sídlíme v Praze (bližší informace v kontaktní stránce) a kromě vyladěných PPC kampaní klientům vodíme na web také návštěvy pomocí hloubkové optimalizace pro vyhledávače, zbožových vyhledávačů (Heureka.cz, Zbozi.cz) a také píšeme texty (copywriting). V neposlední řadě pro klienty nabízíme také konzultaci jejich byznysu a zhodnocení budoucího potenciálu.

PPC agentura Praha

Mezi našimi klienty je v rámci PPC zhruba 50 % právě z Prahy.

PPC přesně pro vás

Nezískáváte z PPC kampaní takovou návštěvnost, jakou byste chtěli? Chcete na spolupráci někoho, kdo je flexibilní, komunikuje na pravidelné bázi a má prokazatelné výsledky?

Pošlete nám krátkou zprávu přes formulář níže a my se vám do 24 hodin ozveme.

Nebo nám sami zavolejte na +420 775 646 376 a dohodneme se na dalším postupu okamžitě.

Naše reference jsou Potten & Pannen, Worksafety.cz, Kytary.cz, Boatpark.cz, MMA-shop.cz, Pubec.cz, CRDR, ispas.cz, KAMA, Respect.cz, Arboristickaakademie.cz, Samolepici-etikety.cz a mnoho dalších.


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  ⭐ Přes 10 let praxe v oboru

  ⭐ Bohaté zkušenosti s mnoha velkými i menšími weby

  ⭐ Většina klientů s námi spolupracuje dlouhodobě

  ⭐ Volat můžete na +420 775 646 376

  ⭐ Psát na [email protected] (odpovíme max do 24 hodin)

  Co je PPC reklama?

  PPC je zkratka označující “Pay-Per-Click”, tedy cena-za-klik. Jde o model internetového marketingu, kdy internetoví inzerenti platí poplatek pokaždé, když někdo klikne na jejich reklamu a navštíví web. Nejpopulárnější formou je reklama ve vyhledávání, kdy inzerent nabízí cenu za umístění jeho reklam do vyhledávače na určitá klíčová slova.

  V dnešní době má již PPC širší význam a často se tímto názvem označují i reklamy, u kterých se platí za zobrazení, nebo za konverzi. 

  Definice PPC na wikipedii.

  PPC agentura Praha: ceny

  Níže vzorový PPC ceník. Pokud vás bude zajímat cenová nabídka přímo pro váš web, prosím, kontaktujte nás, rádi vám ji vypracujeme.

  SlužbaCena
  PPC audit kampaníod 12 900 Kč
  Kontinuální správa PPC kampanídle rozsahu od 4 900 Kč
  Jednorázové konzultacedle hodinové sazby 1 080 Kč

  Pro další info a individuální ceny volejte +420 775 646 376 nebo pište na [email protected], případně využijte kontaktní formulář zde.

  PPC platformy a nástroje, které používáme

  V rámci PPC (mezinárodní, české nebo lokální – PPC Praha kampaně) používáme následující nástroje

  • Google Ads
  • Sklik
  • Heureka
  • Zboží.cz
  • Bing Ads
  • Facebook Business
  • Twitter ads
  • a další

  Jako podpůrné nástroje pro PPC využíváme také

  • Ahrefs
  • Collabim
  • KWFinder Mangools

  Mímo jiné taktéž využíváme, a jsme pyšní, na své vlastní nástroje, které vyvíjíme a které nám pomáhají hlouběji poznat podnikání klienta a posunout jeho výsledky zase o něco dále.

  Příkladem je náš vlastní nástroj pro předpověď budoucí poptávky, tržeb a dalších dat, prostřednictvím strojového/hlubokého učení (machine/deep learning). To nám umožňuje získat unikátní přehled o nejvytíženějších dnech webu klienta a připravit tak na to jeho personální i logistické kapacity.

   

   

   

  PPC Praha - predikce poptávky a tržeb

  Obrázek: Predikční model tržeb jednoho z našich klientů – jakmy.cz

  Audit PPC kampaní (video)

  Jak postupujeme při vypracování auditu PPC kampaní? Podívejte se na krátké video.

  Video: Audit PPC kampaní, SEO analýza, zhodnotíme stav vaší PPC reklamy

  Volejte na +420 775 646 376 nebo využijte formulář.

  + 3 případovky + 1 mil. Kč