Online marketingová agentura jakmy s.r.o.

+420 775 646 376

Blanická 922/25, Praha 2

Top

Reference

Většina našich klientů přichází přes doporučení. Ne nadarmo se říká, že word of mouth marketing je ten nejúčinnější. Ceníme si dobrého jména a vážíme si jak jednorázových zakázek, tak dlouhodobých klientů.
Kama spol. s r.o.
Adam Pertl

„S dynamickým týmem ze společnosti jakmy jsme začali spolupracovat na začátku této zimní sezóny a již nyní po prvním čtvrtletí jsou vidět výsledky. Nejvíce oceňuji jejich flexibilitu a skvělou komunikaci.“

ASP Finance s.r.o.
Michal S.

„Spolupráce s jakmy funguje z jejich strany na velmi proaktivním přístupu. Díky nim jsme úspěšně vyřešili změnu struktury webu, seo strategii, ppc propagaci i další části online marketingu.“

Red Peppers
Tomáš Zísler (CEO)

„jakmy je pro naší agenturu spolehlivý partner v otázkách online marketingu a hlavně SEO optimalizace. Oceňuji jak flexibilní a proklientský přístup, tak vysokou odbornost.“

Respect, a.s.
Kateřina Jelínková

„Se společností jakmy, s.r.o. jsme spokojeni. Spolupracujeme od roku 2010 a od té doby se zvýšila návštěvnost našeho webu téměř pětinásobně.“

logo-arboristickaakademie
Arboristickaakademie.cz

Internetové stránky nabízí vzdělávání v oblasti arboristiky - školení, semináře, workshopy. Pro klienta spravujeme e-mailové kampaně.

Boatpark.cz

BOATPARK s.r.o. je internetový obchod i kamenná prodejna. Prodává vše pro zimní sporty, vodní sporty a camping. S klientem spolupracujeme v rámci SEO.

ispas.cz

Dřevoprodej ISPAS je prodejcem stavebního řeziva a palubek. Kvalitní dřevo pochází z lesů severu Ruska. Spolupracujeme formou fullservisu.

Kořan.cz

Internetový obchod Kořan.cz je český tradiční prodejce nábytku. S klientem jsme navázali spolupráci v rámci tvorby PPC kampaní.

MMA-shop.cz

MMA-shop.cz je e-shop, nabízející široký sortiment vybavení pro bojové sporty. S klientem jsme navázali spolupráci v rámci analýzy Facebookové komunikace a správy Facebookové reklamy.

Kytary.cz

Kytary.cz provozují jeden z největších internetových obchodů s hudebními nástroji a hudební technikou. Spolupracujeme v oblastivyhledávačů zboží, optimalizace pro vyhledávače nebo tvorby obsahu.

Helveti s.r.o.

Společnost Helveti s.r.o. provozuje 4 internetové obchody se zaměřením na prodej hodinek. Pro klienta jsme vytvořili analýzu pro vyhledávače zboží a nyní dlouhodobě optimalizujeme e-shopy pro vyhledávače.

Red Peppers

Jsme partnerskou agenturou Red Peppers v oblasti zajištění služeb online marketinguvybraných klientů. Současně můžeme doporučit Red Peppers jako jednoho z předních českých web developerů.

PenzionUNO.cz

Penzion Uno nabízí pohodlí domova a srdečnou pohostinnost pro návštěvníky Zlína. Dlouhodobě s klientem spolupracujeme v rámci optimalizace pro vyhledávače.

Domishsport.cz

Domish SPORT je ostravský internetový obchod se sportovní výbavou. S klientem jsme navázali spolupráci v dubnu 2014 se službami optimalizace pro vyhledávače, sociální sítě, vyhledávače zboží, PPC reklama a email marketing.

Obuvkovo.sk

Internetový obchod Obuvkovo.sk nabízí široký sortiment obuvi. S klientem jsme navázali spolupráci od února 2014 se službou SEO.

RESPECT, a.s.

RESPECT, a.s. je jedním z největších pojišťovacích makléřů v segmentu korporátního pojištění. S klientem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti optimalizace webu pro vyhledávače.

Affliction

Internetový obchod Affliction nabízí široký sortiment volnočasového oblečení dovezeného z USA. S klientem jsme navázali spolupráci v rámci analýzy Facebookové komunikace a správy Facebookové reklamy.

Travelco.sk

Cestovka Travelco s.r.o. je slovenského původu. Zákazníkům umožňuje komfortně vybírat zájezdy na svém webu a my můžeme být u toho v rámci optimalizace pro vyhledávače.

Sklenik-Expert.cz

Martin Vlasák provozuje internetové obchody Sklenik-Expert.cz a Polykarbonat-Expert.cz. Pomáhame Martinovi se sociálními sítěmi,optimalizací pro vyhledávače nebo vyhledávači zboží.

Pubec.cz

Realitní kancelář PUBEC funguje již od roku 1990. Byla založena jako první soukromá kancelář s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Jsme rádi, že můžeme se společností spolupracovat při optimalizaci pro vyhledávače.

Tetracv.sk

TETRA CV, a.s. je agentura se zaměřením na zprostředkování práce v ČR pro slovenské občany. Dlouhodobě spolupracujeme v rámci marketingu na sociálních sítích a SEO.

Samolepici-etikety.cz

MARTÍNEK CZ s.r.o. je český zakázkový výrobce etiket a prodejce kancelářských potřeb. S klientem jsme navázali spolupráci v dubnu roku 2016 se službou SEO, PPC a UX.

WorkSafety.cz

Internetový prodejce profesionálního vybavení pro arboristiku a práce ve výškách u nás nejprve využil individuálního školení SEO. Po přechodu na novou platformu internetového obchodu zajišťujeme pro WorkSafety.cz fullservis online marketing.

Kama.cz

Kama je česká rodinná firma, která se specializuje na pletařskou výrobu čepic, svetrů a zimních doplňků. S klientem spolupracujeme v oblasti optimalizace pro vyhledávače a marketingu na Facebooku.

CRDR.cz

Martin Šimek a weby BOZP.cz jsou odborníci na slovo vzatí. V rámci spolupráce pomáháme získat klienty z oblasti B2B.

iClima.cz

iClima je technologie úsporného topení. Klientovi pomáháme s uvedením služby na trh prostřednictvím kanálů fullservis online marketingu.

NOVINKA

eBook 24 tipů jak zlepšit výkon vašich PPC kampaní + BONUS zdarma

+ 3 případovky + 1 mil. Kč