Online marketingová agentura jakmy s.r.o.

+420 775 646 376

Blanická 922/25, Praha 2

Top

Náš tým

Poznejte náš tým specialistů na SEO, PPC reklamu, sociální sítě, copywriting, obsahové strategie a další oblasti online marketingu.
mkdf-team-image

Tomáš Zabloudil

CEO

Vášeň pro SEO a on-line marketing ve mně probudila již v roce 2009 práce v agentuře H1.cz. V roce 2012 jsme se s Kubou postavili na vlastní nohy a začali s budováním agentury jakmy. Jsem ambiciózní mladý muž s cílem být úspěšný ve všech směrech mého života. Miluju jakmy s.r.o., fitness, Forex a motorky.

mkdf-team-image

Jakub Velička

Software engineer

Programování pro mě bylo vždy více než jen práce, je to hlavně můj koníček. Možnost vidět naše klienty růst je asi důvod proč to dělám. Má specializace je především vývoj backend prostředí webových aplikací. Mezi mé vášně patří létání.

mkdf-team-image

Ondřej Holub

Specialista obsahového marketingu

Marketing mě zaujal na vysoké škole. Nabídl mi způsob, jak pomoci někomu s dobrým nápadem prorazit na světlo – skrz dnes již všudypřítomný informační smog. To je dnes velká výzva nejen pro nováčky na trhu, kterým už k úspěchu dávno nestačí pouze dobrý nápad. Ve volném čase mě obvykle potkáte někde pobíhat s foťákem nebo s přáteli v předních řadách na koncertech všeho druhu. A když ne, tak pravděpodobně sedím doma u Photoshopu, kytary nebo nějakého seriálu.

mkdf-team-image

Přemek Ondra

Copywriter

Reklamní texty tvořím čtvrtým rokem, svět písmenek ale zbožňuju už od dětství. Knížky jsou v mojí pyramidě potřeb na úrovni spánku a jídla. Často i níž.

mkdf-team-image

Lukáš Doležal

Specialista obsahového marketingu

Marketing pro mě znamená cestu, jak pomoci projektům kterým věřím najít si své místo na trhu. Máte-li vizi a chcete o ní přesvědčit celý svět, musí vám svět naslouchat. K tomu ho ale musíte nejdříve poznat a porozumět mu. A o tom je celý marketing. Mou vášní je cestování, poznávání cizích kultur, fotografie a video-making. Rád si zajdu zaplavat, jezdím na snowboardu a začínám poznávat svět surfingu.

mkdf-team-image

Michal Krhut

PPC specialista

Baví mě lidem pomáhat. A proto možnost skloubit tuhle moji vášeň s prací byla jasná volba! Když trávíte dlouhé minuty na internetu a nemůžete najít přesně to, co hledáte, naštve to. V tu chvíli přicházím na řadu já. Nebo když jste podnikatel a zaměstnáváte hromadu lidí, musí vám podnik šlapat. Já vám dokážu pomoct s tím, aby vám reklama vydělávala. Hřeje mě tak dobrý pocit z odvedené práce a ještě se tím uživím. Po dlouhých 4 letech sbírání zkušeností v přední české agentuře a u jednoho ze dvou českých vyhledávačů jsem se osamostatnil a nyní pomáhám všude tam, kde cítím že to má smysl. Bez omezení, svobodný. Mezi moje další vášně patří tanec, jóga, příroda, hudba a vaření zdravých dobrot.

mkdf-team-image

Sylvie Kavíková

Copywriter

Sloh, diktáty a psaní básniček jsem měla ráda už od dětství. Přes studium ekonomiky jsem se opět dostala k tomu co mě baví nejvíce - k psaní. Smyslem mého života je tvořit. Proto jsou psaní a jakákoliv kreativní činnost mými oblíbenci a balzámem na duši. A nejskvělejší na tom je, že je to i moje práce! I když psaním žiji, mám i další koníčky, to se nebojte. Ráda kreslím, tvořím grafiku, jezdím na kole a tančím. Miluji vodu, takže v moři nebo v bazénu jsem v sedmém nebi. A ač na to asi nevypadám, strašně ráda jím. A jsem v tom fakt dobrá!

mkdf-team-image

Jiří Šeda

PPC specialista

Jsem člověkem, jehož baví žít, učit se a hlavně tvořit. Pro inspiraci hodně cestuji, hledám nové trendy, objevuji doma i v zahraničí a vše, co poznám, se snažím zúročit. Sport, sluníčko a lidé, to je moje inspirace. Mám rád výzvy, přátele a také dobré víno. Reklamou se zabývám už od svých 11ti let, kdy jsem tisknul moje první katalogy a prodával spolužákům sluchátka 🙂 Snažím se věci dělat od A do Z a o tom ten marketing je.

NOVINKA

eBook 24 tipů jak zlepšit výkon vašich PPC kampaní + BONUS zdarma

+ 3 případovky + 1 mil. Kč